دوگر

ابزار دستی دوگر
کمپانی دوگر dogher
کمپانی دوگر تولید کننده ابزار آلات دستی

 کمپانی DOGHER HAND TOOLS  

کمپانی است که به جهت ارائه بهترین ابزار های HAND TOOLS ( آچارهای دستی ) اعم از کارخانه های تولیدی ، مونتاژی ، کارگاهی ، تولیدات وسایل خانگی واتومبیل سازی حرفه ای و مهمتر از همه صنایع هواپیما سازی , سال 2012 میلادی در شمال اسپانیا ودر 30 کیلومتری فرودگاه شهر بیلبا ئو که شهری زییا و صنعتی است و به دلیل موقعیت مهم استراتیژیک که در حمل و نقل جهانی دارد، تاسیس و ثبت جهانی گردید. به دلیل ایجاد انبار فوق مدرن و تجمیع دفاتر تولیدی و مدیریتی در این منطقه نام دوگر را به چالاکترین کمپانی HAND TOOLS درساخت و تحویل کالامطرح ونام آور کرده است.

در راستای بهترین خدمات رسانی صنعتی DOGHER  چند کارخانجات ابزار سازی پیشرفته HAND TOOLS در اسپانیا تاسیس و باتمامی کارخانجات بزرگ دنیا و اسپانیا تعامل داشته و با تجمیع ایده های کارخانه ها ی مطرح جهان از علوم ابزار سازی آنها استفاده کرده و با تغییرات بعضا اساسی در ساختار ابزارها و متریال و موادهای سفارشی به فولادسازان برجسته جهان موادی را به صورت اختصای برای خود سفارش ساخت داده و با تحولی شگرف در تکنولوژی و تولید ابزارها نه تنها جایگاه بسیار مهمی را در اسپانیا وصنعت این کشور برای خود رقم زد بلکه رقیب بسار جدی برای بهترین برندهای جهان شد بطوریکه مجموعه کارخانه های کنسرسیوم ((دوگر DOGHE )) که جزء جوانترین کارخانه های ابزار سازی در دنیا میباشد، خود را در سال 2012 ثبت جهانی کردند و در کمتر از 6 سال آنچنان جایگاهی را در صنعت HAND TOOLS برای خود پیدا کرده اند که هم اکنون در ردیف متخصصان وطراحان برتر این رشته قلمداد می شود.

مهندسین علوم متالورژی و طراحان صنعتی کمپانی دوگر جزء سرمایه های کشور اسپانیا برشمرده میشوند و جایگاه ویژه ای در صنعت ابزار های دستی , پیدا کرده اند. ایمنی و زیبایی و در عین حال دوام بالای ابزار ,سرلوحه تفکرات مدیران ارشد کمپانی دوگر میباشند. بطوریکه : بخش R & D کمپانی دوگر یکی از نام آورترین بخشهای کارخانجات صنعتی اسپانیا لقب گرفته و هم اکنون در طی این سالها از بدو شروع به ارائه ابزار برتر ، یکی از پر فروشترین ابزارها در بین رقبای خود میباشد.تنوع ابزار و توانمندی در طراحی وتولید وسرعت در تحویل کمپانی DOGHER را در اسپانیا و جهان ابزار دستی ، به یک شاخص مثال زدنی ملقب کرده است.

کمپانی دوگر

تنوع ابزار و توانمندی در طراحی وتولید وسرعت در تحویل کمپانی DOGHER را در اسپانیا و جهان ابزار دستی ، به یک شاخص مثال زدنی ملقب کرده است. محصولات کمپانی دوگر هم اکنون در اکثر کمپانی های هواپیما سازی، اتومیبل سازان بنام جهان, موتور سیکلت سازان ، کارخانجات مربوط به تجهیزات کشاورزی , در مصارف نقشه کشی و اندازه گیری ، مصارف بنایی مصرف کارخانه ای و کارگاهی به معنای وسیع صنعتی جایگاه مهمی در جهان پبدا کرده و تمامی اقشار صنعتی جهان به ابزارهای دوگر علاقمندی نشان میدهند و اخیرا بدلیل ابزار های خاص اتومبیل سازی و ابزارهای تعمیراتی سریع در مسابقات اتومبیل رانی که یکی از مسابقات در امد زا و تبلیغاتی محسوب میشوند بطوریکه یک میلیونیم ثانیه یک اتومبیل زودتر تعمیر و به خط مسابقه باز گردد همه کمپانیهای سازنده ابزار تعمیراتی اتومبیل سعی بر این دارند که یک ابزار خوش دست و توانمند با کار ایی بالا  HIGH PERFORMANCE در نمایشکاه 2017 که برای اتومبیل سازها برگزارشد. متخصصان و دست اندر کاران فرمول یک که جزء بازدیدکنندان مهم نمایشگاه بودند بیشترین بازدید کنندگان DOGHER محسوب شدند.
کمپانی دوگر با تنوع بالای محصول به صورت استاندارد و روند فروش حدود 5500 محصول و محصولات اختصاصی کار خانجات تا حد 2500 نوع ابزار مخصوص کارخانجات که اجازه ندارد انها را در کاتالوگهای خود بیاورد و مختص به درخواست کنندگان محصول میباشد، تنوعی حدود 8000 نوع را برای خود رقم بزند.

کمپانی دوگر dogher
کمپانی دوگر تولید کننده ابزار آلات دستی

در تصویر کاتالوگهای ذیل , ابزارهای متنوع واستاندارد کارخانه دوگر DOGHER و به تحقیق انچه که مجاز به ارائه تصویر هستند را ملاحظه میفرماید. ابزارهای دوگر دارای گارانتی بوده و گروه معظم پژوهشگران راد اندیش ارمان گستر (( پراگ =PRAG CO )) به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی در کشور عزیزمان ایران , کلیه محتویات فاکتور ارائه شده از طرف گروه پراگ ونماینده های معتبر وابسته را مشمول این گارانتی میداند PRAG CO پشتوانه این گارانتی معتبر بوده و کلیه خریداران در صورت مشکل ابزار درون یک سال از تاریخ خرید میتوانند به شرکت پراگ ,ویا نماینده های معتبر شرکت مراجعه نموده و مشکل خود را برطرف کنند و این اطمینان را داشته باشند که یقینا به بهترین عکس العمل متخصصین و مشاوران شرکت پراگ مشکلشان بر طرف شده و با طیب خاطر از محصولات DOGHER استفاده نمایند.

شرکت پراگ ، نماینده انحصاری کمپانی دوگر در ایران

شرکت پراگ نماینده انحصاری کمپانی دوگر درایران

کمپانی دوگر (Dogher) تولید کننده ابزار آلات دستی

چپ

تصویری بسیار زیبا از سه ابزار با بالاترین حجم مصرف جهانی از سه محصول با مصرف عمومی وفوق صنعتی در شرایط خاص , شامل ( انبر دست , اچار رینگی ,وپیچ گشتی ) با کیفیتهای متنوع ومتریالهای مختلف ارزشی ,از کمپانی دوگر DOGHER این محصولات بالاترین حجم موجودی انبار DOGHER را تشکیل میدهد . و این عکس یکی از زیباترین عکسهای صنعتی لقب گرفته است.

(اگر نیاز به دانلود به صورت بخش بخش دارید لینک دانلود کنار محصول مورد نظر می باشد)


ابزار کارگاهی پیشرفته

ابزار های کارگاهی پیشرفته

چپ

مجموعه ای از ابزار های کارگاهی پیشرفته با کدینگ (000) ، کیفی و جعبه ابزاری کمپانی دوگر DOGHER
این مجموعه ابزار برای همه کارگاهها و کارخانجات لازم و قابل استفاده میباشد.


ابزارهای انبری
ابزارهای انبری

ابزارهای انبری

چپ

مجموعه ابزارهای انبری با کدینگ 200 شکل شامل : انبر دست , دم باریک ,انبر قفلی ,سیم چین انواع قیجی ورق بری ومفتول بری , سیم لخت کن , چاقوی کابل بری کمپانی دوگر DOGHER
قابل استفاده برای مصارف عمومی وخاص صنعتی و کارگاهی از نوع پیشرفته کارگاهی و مصرف خانگی .


آچار ابزار های بکس
آچار ابزار های بکس

آچار ابزار های بکس

چپ

مجموعه ای از آچار ابزار های بکس کارگاهی پیشرفته با کدینگ 500 ، به حالت جعبه ابزاری کمپانی دوگر DOGHER
این مجموعه ابزار ها مصارف مشخص داشته و بعضا برای مصارف خاص استفاده میگردند ، اما استفاده های عمومی هم دارند .


سر پیچ گشتی

چپ

سر پیچ گشتی های مخصوص کمپانی دوگر با کدینگ 400
جهت استفاده های کارگاهی و خطوط مونتاژ و تعمیرات


انواع چکش و تبر

انواع چکش و تبر

چپ

انواع چکش و تبر ، با کد ینگ 700 برای مصارف عمومی و مخصوص در اندازه های مختلف
کمپانی دوگر(( dogher ))برای همه محوصلاتش ، چه عمومی وخاص طراحی های زیبایی را انجام داده و به تعدادکافی همیشه در انبار آنها را دارا می باشد.


ابزارهای اندازه گیری
ابزارهای اندازه گیری

ابزارهای اندازه گیری

چپ

ابزارهای اندازه گیری دقیق و مهندسی و بعضا عمومی و خانگی ,با کدینگ 775 از کمپانی Dogher
برای مصارف عمومی .ساختمان سازی و مهندسی .


اچار الن

آچارهای آلن

چپ

آچارهای آلن با کدینگ 600 مخصوص کمپانی دوگر ( Dogher ) در ابعاد و اشکال مختلف.
با بهترین کیفیت و طراحی فوق العاده مهندسین دوگر که یکی از شاهکارهای کمپانی دوگر بوده و برای همه مصارف عمومی وخاص طراحی وتولید شده اند.


آچارفرانسه و آچار رینگی
آچارفرانسه و آچار رینگی

آچارفرانسه و آچار رینگی

چپ

انواع آچار فرانسه واچار رینگی واچارهایی ضربه خور و دستگیره های مربوطه با کدینگ 450 مخصوص کمپانی دوگر(DOGHER)که بیشتر مصارف خاص دارند.
اکثر این ابزارها با متریال خاص کمپانی دوگر و طراحی های متخصصین دوگرانجام شده جزء شاهکارهای کمپانی دوگر هست.


ابزارهای کارگاهی و آموزشگاهی

ابزارهای کارگاهی و آموزشگاهی

چپ

ابزارهای کارگاهی و آموزشگاهی با کدینگ 900 مخصوص کمپانی دوگر
برای همه نوع مصارف عمومی وکارگاهی


انواع آچارهای ، شلاقی ، لوله گیر

انواع آچارهای ، شلاقی ، لوله گیر

چپ

انواع آچارهای .شلاقی , لوله گیر و در مجموع , ابزارهای لوله کشی, با کدینگ650 مخصوص کمپانی دوگر (DOGHER).


ابزارهای نیرویی وترک متر و آچارهای گشتاوری

ابزارهای نیرویی وترک متر و آچارهای گشتاوری

چپ

انواع ابزارهای نیرویی وترک متر و اچارهای گشتاوری با کد ینگ 625 مخصوص کمپانی دوگر ( DOGHER ).


پیچ گوشتی

انواع پیچ کشتی

چپ

انواع پیچ کشتی های خاص و معمولی با کد ینگ انواع پیچ کشتی های خاص و معمولی با کد ینگ 300 مخصوص
کمپانی دوگر (DOGHER ) با طراحی های منحصر بفرد ، که وجه تمایز قابل توجهی را در بین تولید کنندگان جهان برای کمپانی دوگر رقم زده و جزء محصولات پر فروش دوگر محسوب میشود و مصارف عمومی بسیار زیادی هم دارند .


ابزارهایی با تفکر مهندسی شامل سوهان برس اره و تیغ موکت بری
ابزارهایی با تفکر مهندسی شامل سوهان برس اره و تیغ موکت بری

ابزارهایی با تفکر مهندسی شامل سوهان برس اره و تیغ موکت بری

چپ

ابزارهایی با تفکر مهندسی شامل سوهان برس اره و تیغ موکت بری با جنبه های فراوان عمومی و خاص با کد ینگ 800 مخصوص کمپانی دوگر ( DOGHER ).


ابزار و ادوات باغبانی و کشاورزی , بنایی
ابزار و ادوات باغبانی و کشاورزی , بنایی

ابزار و ادوات باغبانی و کشاورزی , بنایی

چپ

ابزار و ادوات باغبانی و کشاورزی , بنایی و فروشگاهی با کدینگ 855 با طراحی های مختص به دوگر (DOGHER) .