Makina Takim

ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم (برند مشهور سه گل) تاسیس در سال ۱۹۵۶ میلادی متخصص در تولید ابزار برشی صنعتی, با محصولاتی شامل :

  • انواع مته قلاویز حدیده برقو
  • قلم های برش
  • انواع اره فلز بری وچوب بری
  • تیغه های برش و خرد کن فایبر گلاس
  • تیغه های مخصوص خرد کن چغندر قند و نیشکر

کلیه ابزارهای طبق نقشه در پیچیده ترین شکل ممکن تهیه می شوند. این کارخانه نام آورترین و سرامد کارخانجات ابزار برشی ترکیه میباشد .

این کمپانی درون ۴۰ الی ۴۵ روز اعم ابزار های استاندارد را با هر حجم  و هر نوع ابزار مخصوص طبق نقشه را درون ۶۰ الی ۷۰ روز تولید و تحویل میدهد. متریال مورد استفاده در کمپانی سه گل (MAKINATAKIM) تماماً از کمپانی مشهور Bohler اتریش میباشد و بامجموعه کارخانجاتی  بی نظیر و فوق العاده نوین و امروزی با ترکیب بسیار زیبای مهندسی ساز ساخته شده است.
در اوخر  سال ۲۰۱۵میلادی مشتمل برماشین آلات مدرن و مشهوری از کمپانی های یونکر و والتر آلمان و کوره های سخت کاری در خلاُ از کشور ایتالیا ودیگر ماشین آلاتی از برندهای مشهور جهان ، همچنین با داشتن متخصصین بسیار زبده ، بی اغراق در زمره بهترین های دنیا در زمینه ابزار برشی می باشد.

همکاری فولاد ساز برجسته جهان (BOHLER ) با کمپانی MAKINA TAKIM و تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته وبروز و همچنین تنوع در تولید این مهم را باعث شده که بتواند به اکثر کشورهای صنعتی جهان صادرات داشته باشد با این توصیفات  نمایندگی این کمپانی بزرگ ، برگ زرین شرکت پراگ میباشد .

با محصولات ماکینا تاکیم اشنایی پیدا کنید :

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم

ماکینا تاکیم
ماکینا تاکیم